MARKA OD 65 LAT DZIAŁA
W ZGODZIE Z IDEĄ
ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

ZIELONA ESKADRA 

ZIELONA ESKADRA jest inicjatywą firmy Nibe-Biawar Sp. z o.o., należącej do szwedzkiego koncernu NIBE, producenta energooszczędnych urządzeń grzewczych wykorzystujących ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII. Marka od 65 lat działa w zgodzie z ideą ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, promując ekologiczne rozwiązania techniczne, a także prośrodowiskowe postawy wśród odbiorców swoich produktów.

zielona-eskadra-1
zielona-eskadra-2

Kluczowym elementem, pozwalającym na zrozumienie tego przesłania, jest LAGOM (szwedzki styl życia), czyli skromność, równowaga, postawa proekologiczna, cieszenie się codziennością. Produkty sygnowane logo NIBE doskonale wpisują się w ten sposób myślenia, ponieważ są energooszczędne i całkowicie przyjazne środowisku.

ZIELONA ESKADRA jest manifestacją postawy NIBE względem współczesnych problemów środowiskowych. Członkowie ESKADRY w życiu zawodowym i prywatnym, podczas pracy, zakupów, odpoczynku czy rekreacji dbają o siebie, swoje otoczenie i środowisko. Kształtują codzienność i przyszłość w oparciu o zdrowy i aktywny tryb życia. Dołącz do Nas!

arrows-black-down
reka-ikona

CHCEMY TWORZYĆ POSTAWY, ZA KTÓRYMI PÓJDĄ INNI.

zarowka-ikona

CHCEMY STWORZYĆ EKIPĘ, KTÓRA WALCZY O CZYSTE ŚRODOWISKO I POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA.

logo-ikona

CHCEMY WSKAZYWAĆ NAJLEPSZE WZORCE, CIEKAWE ROZWIĄZANIA, PROBLEMY DO ZAŁATWIENIA.

arrows-black-up