LIDER SPRZEDAŻY
POMP CIEPŁA
W POLSCE I EUROPIE

O NIBE 

Firma NIBE AB to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń grzewczych o charakterze EKOLOGICZNYM I ENERGOOSZCZĘDNYM. Szwedzki koncern NIBE AB zajmuje się ogrzewaniem od 1952 roku, a pompami ciepła od ponad 30 lat. Firma stała się liderem w sprzedaży ekologicznych urządzeń zapewniających komfort wewnętrzny w Europie i Ameryce Północnej.

Jedną z najważniejszych cech szwedzkiej filozofii użytkowej jest prostota, dlatego urządzenia NIBE są przyjazne i proste w obsłudze. Marka NIBE jest głęboko przeświadczona o tym, że pro-ekologiczność nie jest tylko modnym trendem, ale zjawiskiem i stylem bycia, dzięki któremu wszystkim nam będzie się żyło lepiej, dlatego też NIBE dba o to, aby opuszczające fabrykę produkty spełniały najwyższe normy jakości.

o-nibe-box1
o-nibe-box2
o-nibe-box3green

Na NIBE składają się trzy podmioty: NIBE Elements, NIBE Stoves i NIBE Climate Solutions, w którego skład wchodzi obecnie ponad 50 firm. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce dołączyła do rodziny w 2000 roku, z miejsca stając się LIDEREM w sektorze urządzeń cieplnych w naszym kraju.

Niezwykle istotną cechą charakterystyczną dla wszystkich urządzeń z logo NIBE jest energooszczędność, ale wraz z nią użytkownicy otrzymują coś więcej – urządzenie będące swoistym manifestem polityki marki, która opiera się na edukowaniu społeczeństwa w zakresie odnawialnych źródeł energii. W tym celu powołana została ZIELONA ESKADRA

o-nibe-box4green
o-nibe-box5
o-nibe-box6