dotacja-szwedzka

MYŚLISZ O WYMIANIE PIECA?
WYBIERZ POWIETRZNE POMPY CIEPŁA NIBE
ZE SZWEDZKĄ DOTACJĄ DO 6000 ZŁ
 

arrows-black-down

WARUNKI SZWEDZKIEJ DOTACJI
DO POWIETRZNYCH SYSTEMÓW NIBE
 

  • Promocja trwa od 15.09.2018 do 30.11.2018r. Promocją objęte są powietrzne pompy ciepła typu NIBE F2040 i NIBE F2120 osobno lub w zestawach
    z centralami wewnętrznymi HK 200 i VVM oraz rekuperatorami NIBE ERS i systemami fotowoltaicznymi NIBE PV.
  • Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji.
  • Szwedzką dotację można łączyć ze wsparciem rządowym w ramach programu Czyste Powietrze.

Akcja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oraz ewentualnymi rabatami zaoferowanymi przez firmy instalacyjne, w ofertach sporządzanych przed okresem trwania Szwedzkiej Dotacji.

Powietrzne pompy ciepła NIBE

2000zl

Urządzenia te pobierają energię z powietrza zewnętrznego. Powietrzne pompy ciepła służą do ogrzewania/chłodzenia domów jednorodzinnych oraz większych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Brak konieczności wykonywania kolektora gruntowego obniża koszt instalacji, skraca okres zwrotu inwestycji, oraz sprawia że są to idealne urządzenia do termomodernizacji budynków.

Powietrzne pompy ciepła NIBE w zestawie z centralą wewnętrzną HK 200M

3000zl

Zestaw składa się z powietrznej pompy ciepła NIBE F2040 lub F2120 i centrali wewnętrznej HK 200M, która w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u. i chłodzenie budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska  i portfela. HK200M wyposażona jest w ogrzewacz wody o pojemności 180 i moduł elektryczny, grupę bezpieczeństwa, naczynie przeponowe, manometr i elektroniczną pompę obiegową. Kontrolę urządzeń zapewnia zewnętrzny moduł sterujący NIBE SMO 20 lub SMO 40, który dobiera się w zależności od konfiguracji i pożądanych funkcji systemu.

Powietrzne pompy ciepła NIBE w zestawie z centralą wewnętrzną VMM
 

4000zl

Zestaw składa się z powietrznej pompy ciepła NIBE F2040 lub F2120 i centrali wewnętrznej VVM, która w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u. i chłodzenie budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i dla portfela. Centrale VVM mają wbudowany sterownik, ogrzewacz wody o pojemności 180, 270 lub 500l, moduł elektryczny, grupę bezpieczeństwa, naczynie przeponowe i elektryczną pompę obiegową.

Powietrzne pompy ciepła NIBE w zestawie z rekuperatorem ERS lub systemem fotowoltaicznym NIBE PV

1000zl

System składa się z powietrznej pompy ciepła NIBE F2040 lub F2120, rekuperatora NIBE ERS i/lub zestawu fotowoltaicznego NIBE PV. Rekuperator w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u., chłodzenie i wentylację z odzyskiem ciepła, czyli pełny komfort przebywania w budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i portfela. Dzięki połączenia pompy ciepła z systemem fotowoltaicznym NIBE PV można uzyskać niemal zerowe rachunki za energię.

KILKA KROKÓW DO UZYSKANIA DOTACJI 

  1. W terminie od 15.09.2018 do 30.11.2018 ZAREJESTRUJ SIĘ na stronie www.szwedzkadotacja.pl
  2. E-mailem otrzymasz KUPON potwierdzający przystąpienie do promocji
  3. WYBIERZ INSTALATORA i typ pompy ciepła
  4. Sprawdź ile pomp ciepła z dotacją jeszcze pozostało
  5. DOKONAJ ZAKUPU pompy ciepła w cenie obniżonej o dotację

UWAGA! Im szybciej podejmiesz decyzję, tym większa szansa na dotację i montaż najbardziej komfortowego i ekonomicznego systemu grzewczego.