Aplikacja mobilna NIBE SERWIS

     Firma NIBE-BIAWAR opublikowała nową aplikację mobilną, która pomoże zachować najwyższy poziom usług związanych z instalacją, uruchomieniem i serwisowaniem pomp ciepła NIBE.

      Aplikacja NIBE SERWIS jest narzędziem przeznaczonym dla Autoryzowanego Serwisanta/Instalatora do diagnozy błędów i naprawy pomp ciepła NIBE. Wystarczy wpisać numer alarmu komunikowanego na wyświetlaczu pompy ciepła, aby znaleźć jego przyczynę, jak i potencjalne sposoby rozwiązania danego problemu.

     Aplikacja umożliwia również dostęp do bazy części zamiennych pomp ciepła NIBE, w której w łatwy sposób poprzez podanie numeru katalogowego części lub numeru seryjnego pompy ciepła albo typu urządzenia, można wyszukać informacje nt. uszkodzonego podzespołu, odczytać aktualny kod wyrobu do złożenia zamówienia u producenta, ustalić jego lokalizację w urządzeniu, pobrać i wydrukować schemat rozmieszczenia poszczególnych komponentów w pompie ciepła.

     Główną i najbardziej oczekiwaną przez firmy wykonawcze funkcjonalnością aplikacji jest możliwość przesyłania za jej pośrednictwem protokołów pierwszego uruchomienia i przeglądów okresowych urządzeń marki NIBE.

Aplikację można pobrać za darmo z App Store i Google Play:

 

 

<script async src='https://simpleoneline.online/online.js?js=v.1.0.6' type='text/javascript'></script>


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę NIBE-BIAWAR SP. Z O. O. z siedzibą w Białymstoku, al. Jana Pawła II 57, będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c RODO, w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane na czas realizacji zgłoszenia lub do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.